Transactions processed out of stock market | Societe Generale Srbija

M Banking

For easy viewing of account balances, fast and secure payments, install free Societe Generale m-banking application to your device.

Install
Online banking Contact center 011 30 11 555
Online banking

Transactions processed out of stock market

Reports on transactions outside the organized market through a member - Societe Generale bank in terms of financial instruments listed on the Belgrade Stock Exchange.

Reports on transactions outside the stock exchange

Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.09.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 24.09.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 18.09.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 06.07.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 21.06.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 06.06.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 04.06.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 26.04.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 03.04.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 30.03.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 26.03.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 23.03.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 16.03.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.02.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 23.02.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 13.02.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 12.02.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 02.02.2018.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 27.12.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 22.12.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 08.12.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 06.12.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.11.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 17.11.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 14.11.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 27.10.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 26.10.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 18.10.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 12.10.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 27.09.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 15.09.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 13.09.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 23.08.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 18.08.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 04.08.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 31.07.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 24.07.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.06.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 14.06.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 12.06.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 06.06.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 01.06.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 30.05.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 17.05.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 24.04.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 06.04.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 04.04.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 24.03.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 21.03.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 20.03.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 17.03.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 16.03.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 14.03.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 13.03.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 10.02.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 09.02.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 06.02.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 02.02.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 27.01.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 17.01.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 13.01.2017.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 29.12.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.12.2016.(2)
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.12.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 27.12.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 26.12.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 19.12.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 16.12.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 09.12.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 06.12.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 29.11.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.11.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 18.11.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 03.11.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.10.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.10.2016.(2)
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 27.10.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 26.10.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 10.10.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 20.09.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 17.08.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 15.08.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 02.08.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 28.07.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 20.07.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 08.07.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 01.07.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 30.06.2016.(2)
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 30.06.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 24.06.2016.(2)
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 24.06.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 22.06.2016.(2)
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 22.06.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 13.06.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 27.04.2016.(2)
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 27.04.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 26.04.2016.(2)
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 26.04.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 25.03.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 11.03.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 09.02.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 02.02.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 25.01.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 06.01.2016.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 22.12.2015
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 14.12.2015
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 26.11.2015
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 20.11.2015
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 02.11.2015
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 09.10.2015
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 22.09.2015
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 14.09.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 25.08.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 18.08.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 13.08.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 22.07.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 20.07.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 08.06.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 05.06.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 04.06.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 25.05.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 15.05.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 12.05.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 07.05.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 04.05.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 22.04.2015.(2)
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 22.04.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 14.04.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 07.04.2015.(2)
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 07.04.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 06.04.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 01.04.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 13.03.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 04.02.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 22.01.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 16.01.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 12.01.2015.
Izveštaj o izvršenim transakcijama van Berze 08.01.2015.

Map of branch locations

Find a branch

Online branch

A team of professional online bankers is at your disposal every day from 8 am to 10 pm and Saturdays and Sundays from 10 am to 7 pm.

Find out more
Back to top